DORADZTWO

OPROGRAMOWANIA

JAKOŚĆ

I BEZPIECZEŃSTWO
Devminds stosuje metody projektowania architektury Attribute Driven Design (ADD) i Architecture Trade-Off Analysis (ATAM), które koncentrują się na minimalizowaniu wymagań atrybutów jakości i minimalizacji ryzyka.

DOŚWIADCZENIE

OPARTE NA WIEDZY
Nasze doświadczenie w zakresie kodowania jako firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania umożliwia obserwowanie technologii od strony praktycznej, z dnia na dzień, wzbogacając naszą wiedzę, którą chętnie dzielimy z klientami.

TECHNOLOGIE

OPEN-SOURCE
Devminds nadaje priorytet rozwiązaniom opartym na otwartych standardach, przy ich elastyczności i opłacalności. Dla klientów oznacza to zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania i łatwiejszą konserwację produktu końcowego.

DORADZTWO PRODUKTOWE

Jako firma zajmująca się konsultingiem oprogramowania, Devminds oferuje połączenie wiedzy technologicznej, narzędzi do eksploracji danych i narzędzi analitycznych, które pomagają tworzyć i przekształcać aplikacje, procesy i operacje zgodnie z unikalnymi możliwościami.

INŻYNIERIA

WYMAGAŃ
Przypisujemy analitykom biznesowym wiedzę dziedzinową w celu pozyskiwania, analizowania, sprawdzania i dokumentowania wszystkich wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, przepływów wymiany danych i komponentów interfejsu użytkownika, przygotowywania wizji produktu i zakresu projektu.

PROTOTYPOWANIE

APLIKACJI
Dostarczamy specyfikacje w celu opisania pożądanej funkcjonalności i zachowań; szkielety do pozyskiwania informacji zwrotnych na wczesnym etapie procesu; klikalne prototypy do szybkiego testowania elementów rozwiązania; proof-of-concept, aby ocenić i zatwierdzić rozwiązanie z interesariuszami przed rozpoczęciem prac rozwojowych.

ARCHITEKTURA

OPROGRAMOWANIA
Nasi architekci analizują możliwe przypadki użycia produktu i scenariusze wdrażania, aby wykryć technicznie nieosiągalne lub drogie funkcje i zaproponować najbardziej odpowiedni stos technologii. Dostarczamy przemyślane architektury systemów, kompatybilne z różnymi środowiskami.

TU POWSTAJE OPROGRAMOWANIE

Umów się na konsultację

Jak to działa:

Napisz do nas na temat projektu, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego i umówimy się na spotkanie. Wszystkie przekazane informacje będą traktowane jako poufne.

Co wchodzi w bezpłatną konsultację:

Podczas spotkania w naszym biurze udzielimy praktycznych porad dotyczących:

  • stacku technologicznego
  • omówimy harmonogram działań
  • oraz przygotujemy wstępną ocenę projektu

Możesz skorzystać z formularza lub napisać na:

E-mail: biuro@devminds.pl    [recaptcha id:idfoo class:classbar]