TWORZENIE

OPROGRAMOWANIA

DEDYKOWANE

OPROGRAMOWANIE
Niezależnie od tego, czy jest to pomysł na rozpoczęcie działalności, aplikacja specyficzna dla danej domeny czy wielkoskalowy system korporacyjny, Devminds tworzy niestandardowe oprogramowanie od podstaw, zapewniając bezproblemową integrację z istniejącym środowiskiem.

DOSTOSOWANIE

INNEGO ROZWIĄZANIA
Prawdziwe doświadczenie w zakresie wszechstronnych platform i komponentów, zarówno open-source, jak i firmowych, pozwala nam tworzyć niestandardowe rozwiązania, w ten sposób zaspokajając unikalne wymagania klientów.

AKTUALIZACJA I MIGRACJA

STARSZEJ APLIKACJI
Jeśli masz przestarzały lub pełen temperamentu system, oferujemy usługi przeprojektowania i refaktoryzacji, migracji do nowszych platform i przeglądu architektury technicznej.

JAK TWORZYMY APLIKACJI

DLA NASZYCH KLIENTÓW

DLA KLIENTÓW

KORPORACYJNYCH
Pomagamy w realizacji złożonych zadań programistycznych oraz udostępniamy naszych inżynierów oprogramowania.

DLA MAŁYCH

I ŚREDNICH FIRM
Pomagamy tworzyć stabilne systemy informatyczne optymalizujące procedury firmowe i wydajność biznesową.

DLA

STARTUPÓW
Pomagamy startupom przekształcać ich pomysły w innowacyjne rozwiązania.

PRZED-DEVELOPMENT

Na samym początku odkrywamy zakres i cele projektu, przeprowadzamy oceny wymagań, analizy i walidację, aby dostarczyć kompletną dokumentację i przygotować plan projektu. Przed rozpoczęciem projektu oferujemy doradztwo technologiczne, aby wdrożyć najbardziej odpowiedni stos technologii i przemyślaną architekturę systemu.

DEVELOPMENT

Dzięki pełnemu doświadczeniu programistycznemu, kompetencjom w zakresie architektury oprogramowania i wiedzy specyficznej dla branży, Devminds rozwija, dostosowuje i migruje rozwiązania programowe do konkretnych potrzeb biznesowych i domen. Nasze usługi obejmują testowanie aplikacji, integrację z istniejącym środowiskiem i wdrażanie oprogramowania.

POST-DEVELOPMENT

Aby zagwarantować stabilną pracę i trafność trwającą po wdrożeniu rozwiązania, zapewniamy usługi konserwacji i wsparcia. Obejmują one trzy poziomy wsparcia dla aplikacji opracowanych przez firmę Devminds lub dowolnego zewnętrznego producenta, ulepszenia i ulepszenia aplikacji, monitorowanie wydajności i audyt bezpieczeństwa, migrację systemu operacyjnego i serwera.

KLUCZOWA WIEDZA TECHNICZNA

Devminds wykorzystuje rozszerzony zestaw języków programowania, frameworków, bibliotek i narzędzi do tworzenia projektów o dowolnej skali i złożoności.

NASZA SPECJALNOŚĆ: JAVA & ANGULAR

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów informatycznych w technologiach opartych na języku Java i Angular. Używamy najnowocześniejszych frameworków i kontenerów IOC w celu maksymalizacji wyników deweloperskich. Stosujemy zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania oraz automatyzację procesów i testów w schemacie continuous delivery. Uwielbiamy również dostarczać rozwiązania w technologiach mobilnych i webowych.
Java
AngularJS
Android
Hibernate
JavaEE
html_js_css
ios_swift
Eclipse
Spring
Jenkins
JBoss
MySQL
Spring_Boot
Maven
Apache_Tomcat
PostgreSQL

TU POWSTAJE OPROGRAMOWANIE

Umów się na konsultację

Jak to działa:

Napisz do nas na temat projektu, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego i umówimy się na spotkanie. Wszystkie przekazane informacje będą traktowane jako poufne.

Co wchodzi w bezpłatną konsultację:

Podczas spotkania w naszym biurze udzielimy praktycznych porad dotyczących:

  • stacku technologicznego
  • omówimy harmonogram działań
  • oraz przygotujemy wstępną ocenę projektu

Możesz skorzystać z formularza lub napisać na:

E-mail: biuro@devminds.pl